Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Coen Brokerhof
Coen Brokerhof
Verkoopadviseur

c.brokerhof@toyotadigo.nl

015-5150023

Ton van Langeveld
Ton van Langeveld
Verkoopadviseur

t.vanlangeveld@toyotadigo.nl

015-5150021

Mitchel Roos
Mitchel Roos
Verkoopadviseur

m.roos@toyotadigo.nl

015-5150022

Peter Huizenga
Peter Huizenga
Manager sales & aftersales

p.huizenga@toyotadigo.nl

015-5150027

Marcel Limberger
Marcel Limberger
Werkplaatsreceptionist

m.limberger@toyotadigo.nl

015-5150034

Abdel El Bachiri
Abdel El Bachiri
Werkplaatsreceptionist

a.elbachiri@toyotadigo.nl

015-5150083

Daan Lemmers
Daan Lemmers
Manager Leasing

d.lemmers@superlease.nl

015-5150063

Kars Jansen
Kars Jansen
Lease adviseur

k.jansen@superlease.nl

015-5150065

Kevin van der Krogt
Kevin van der Krogt
Lease adviseur

k.vanderkrogt@superlease.nl

015-5150061

Jan Spies
Jan Spies
Chef werkplaats

j.spies@toyotadigo.nl

015-5150033

Danielle van Velzen
Danielle van Velzen
Verkoopadministratie

d.vanvelzen@toyotadigo.nl

015-5150016

Lanoy Ditewig
Lanoy Ditewig
Verkoopadministratie

l.ditewig@toyotadigo.nl

015-5150011

Richard Kooijmans
Richard Kooijmans
Verkoopadministratie

r.kooijmans@toyotadigo.nl

015-5150012

Wout Ditewig
Wout Ditewig
Directeur

w.ditewig@toyotadigo.nl

015-5150013

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.